سه شنبه 25 شهریور 1393
عناوین اخبار
  RSS
EN   AR   FR

آیت‌الله هاشمی:
تاكنون وضعیت نامطلوبی در روابط دو كشور نبوده و در شرایط جدید نیز باید ظرفیت‌ها را برای گسترش روابط ارتقا داد.
رییس اتحادیه صادرکنندگان نفت گاز و پتروشیمی در گفتگو با ایلنا:
برخی راههایی که ما برای صادرات محصولات نفتی از آن‌ها استفاده می‌کردیم توسط تحریم کنندگان شناسایی شده البته توانسته‌ایم دو تا سه محموله نفتی را به خارج از کشور ارسال کنیم.
از صبح امروز:
«۳۱۰ نفر از کارگر معادن ذغال سنگ البرز غربی در اعتراض به تعویق دو ماه حقوق و همچنین منتفی نشدن انحلال این واحد معدنی، دست از کار کشیده و مقابل درب ورودی تونل شماره ۹ این معدن تجمع کردند.»
سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر به ایلنا خبر داد:
از آغاز طرح تابستانی امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر هزار و ۵۴۲ نفر در حوادث جاده‌ای استان مازندران دچار مصدومیت شده‌اند.
علی شجاعی صائین خبر داد:
به دنبال اعلام موضع وزارت ارشاد در واگذاری ممیزی به ناشران قانون‌مدار، علی شجاعی صایین از اجرایی شدن این طرح در مهرماه سالجاری خبر داد/ قرار نیست سختگیری شدید داشته باشیم چون اشتباه ممکن است...
برای نخستین بار؛
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در روز یکشنبه و دوشنبه، جنگنده‌های این کشور مواضع داعش در شهر «سنجار» و بخش‌هایی از جنوب ‌غرب بغداد را بمباران کردند.
از کشتی‌ایران جز این هم انتظار نمی‌رفت؛
اگر مسابقات‌جهانی پیش از بازی‌های آسیایی اینچئون برگزار نمی‌شد، می‌توانستیم از تمامی ظرفیت کشتی خود در رقابت‌های قهرمانی جهان استفاده کنیم و در تاشکند، نتایج بسیار بهتری بگیریم.
دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق تاکید کرد:
توجه به برند و تبلیغات کالاهای ایرانی از طریق کانال‌های موثر در عراق، اعطای نمایندگی به طرف عراقی و تشکیل زنجیره فروش و همچنین تدوین برنامه‌های ترفیع و فروش در این بازار، از جمله راهکارهای ت...

Alternative content

 
مشاهده وب سایت
 
مشاهده وب سایت
 
آخرین اخبار

مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت

Alternative content

Alternative content

مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت

Alternative content

پربیننده‌ترین خبرها