یکشنبه 31 فروردین 1393
عناوین اخبار
  RSS
EN   AR   FR

 • رهبر معظم انقلاب در دیدار شاعران و ذاکرین اهل بیت‌:
  درس بزرگ زندگی حضرت زهرا (س)؛ تلاش، کوشش و پاک زندگی کردن بود/ ضرورت رعایت کامل حدود و ضوابط شرعی در محیطهای مراسم مذهبی.

  1393-01-31, 09:44 | 161038
 • رئیس جمهور در همایش ملی زنان:
  «من به عنوان یک حقوق‌دان و رئیس جمهور اعتراف می‌کنم هنوز کاستی‌های فراوانی در زمینه احقاق حقوق زنان و عدالت جنسیتی وجود دارد.»

  1393-01-31, 12:40 | 161121
 • عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درگفت و گو با ایلنا:
  «یکی از مسائل شغل خانم‌هاست که می‌تواند از بارداری آن‌ها ممانعت کند./ طرح پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور به دنبال آن است روندی که سال‌ها براساس تبلیغات سازمان بهداشت جهانی وسایل پیشگیری را ب...

  1393-01-31, 09:47 | 160936
 • معاون دریایی سازمان حفاظت محیط زیست:
  «این اقدام توسط شرکت‌های خصوصی انجام می‌شود و نهادهای دولتی در انجام آن دخالتی ندارند ولی ما معتقدیم مسئولیت استانداران برای جلوگیری و نظارت بر این اقدام سنگین‌تر از سازمان حفاظت محیط زیست ا...

  1393-01-31, 11:06 | 161061
 • سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با ایلنا:
  گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان‌دهنده پایبندی و تعهد ایران به برنامه اقدام مشترک است/ اکسیدسازی اورانیوم 20 درصد، در واقع بهینه‌سازی برای راکتور تحقیقاتی تهران است.

  1393-01-31, 09:57 | 160992
به مناسبت میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا(س)؛
مقام معظم رهبری در پاسخ به درخواست رییس قوءقضاییه: با سلام و تحیت و تبریک میلاد مسعود حضرت صدیقهٔ طاهره سلام الله علی‌ها با پیشنهاد عفو اشخاص موصوف موافقت می‌شود.
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفت‌وگو با ایلنا:
در صورت افزایش قیمت بنزین بنزین باقیمانده در کارت‌ها با نرخ ۴۰۰ تومان نمی‌سوزد.
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی:
قانون رفع موانع اجرایی بیمه‌ کارگران ساختمانی سازمان تامین اجتماعی را موظف کرده است تمام کارگران ساختمانی را بیمه کند / احتمالا آقای زدا این قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را فراموش کرده است ز...
معاون رئیس جمهور در امور زنان:
«این فرموده امام خمینی (ره) حجت را بر ما تمام می‌کند و راهی است که زنان باید به دور از افراط و تفریط برای دستیابی به کرامت، عزت و شایستگی بپیماید.»
صبح امروز،
صالحی در این بازدید با مدیر عامل، سردبیر و خبرنگاران تحریریه ایلنا دیدار و درباره وضعیت ادبیات در ایران، نمایشگاه کتاب و موضوعات مختلف فرهنگی و ادبی گفتگو کرد.
زیگرید کاگ:
اگر انتقال سلاح‌های شیمیایی سوریه با همین روند ادامه پیدا کند، دمشق می‌تواند همه سلاح‌های شیمیایی خود را در در موعد مقرر یعنی ۲۷ آوریل تحویل دهد.
کار دست کاردان نیست؛
با این کار برگ برنده را به کی‌روش دادیم چون اگر موفق شود می‌گوید من نتیجه گرفتم و اگر نشود، می‌گوید برنامه‌ریزی فدراسیون ایران اشتباه بود و برنامه خوبی نداشتند.
یک فعال کارگری در منطقه عسلویه:
قانون محاسبه مستمری دوران بازنشستگی برای کارگران و حقوق بگیرانی که به صورت دائمی و برای شرکت‌های دولتی کار می‌کنند، صادق است ولی برای نیروی کار پروژه‌ای که قرارداد کارشان موقت است، نارسایی ج...
جدول لیگ برتر
آخرین اخبار

مشاهده وب سایت

Alternative content

Alternative content

مشاهده وب سایت

Alternative content

Alternative content

مشاهده وب سایت
مشاهده وب سایت
پربیننده‌ترین خبرها